Türk Telekom Bedava internet 2018 (Avea) Nasıl Yapılır ?


Türk Telekom, Bedava internet paketleri 2018 yılında hemen hemen herkes tarafından kullanılacak. Alacağınız bu hediyeleri youtube bedava internet paketi gibi kullanabilirsiniz. Yani dilediğiniz sayfalarda kullanabilirsin. Birbirinden farklı Türk Telekom Faturalı Bedava internet kampanyaları ile faturalı hat aboneleri faydalanabiliyor. Ayrıca Türk Telekom Faturasız Bedava internet 2018 paketi ile faturasız hat müşterileri de bu fırsatlardan yararlanıyor. Bildiğiniz gibi çoğu kampanya faturalı ve faturasız olmak üzere 2’ye ayrılıyor. Fakat bazen hem faturalı hemde faturasız hat müşterilerinin kullanabileceği bedava internet paketi fırsatları da bulunmakta. Bazen fatura ödeme yöntemi, bazen de yıl başı gibi promosyonlar ile abonelere sürekli hizmet verilmekte. Türk Telekom Bedava internet veren uygulamalar ile sizlerde hediye içeriklerden yararlanabilirsiniz. Bütün hediyeleri bir arada paylaştığımız Türk Telekom Bedava internet kategorisine giriş yapıp en son çıkan fırsatları da görebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2018 Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom’da birden fazla hediye internet bulunuyor. Bunları yapabilmek için ilk yapmanız gereken detaylı araştırma yapmanız. Neden diyecek olursanız bir çok sayfada eski kampanyalar paylaşılmakta. Örneğin ramazan bayramı kampanyasını kurban bayramında paylaşanlar var. Ayrıca şunu da unutmayın ki faturalı hat kampanyasına faturasız müşteriler, faturasız hat kampanyasına ise faturalı aboneler katılamaz. Bazı kampanyalara katılmak için bazı şartlar vardır. Eğer bunlara sahip değilseniz yine yararlanamazsınız. Hediyelerden iphone veya android cihaz fark etmeksizin faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB Bedava internet Paketi

Kategori: Faturalı Cepten Bedava internet Paketleri

  • Bu kampanyaya katılabilecek olan abonelere, Türk Telekom Prime’dan hediyeniz var şeklinde bir mesaj iletilir. Yaz Sonu kampanyasıyla, 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabileceğiniz 10 GB cepten internet için EVET yazıp 1291’e gönderin. Bu kampanyadan Prime kullanıcıları faydalanabilirler.

Türk Telekom TL yükle 1 GB Kazan Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Kategori: Faturasız Cepten Bedava internet Paketi 2018

  • Türk Telekom’da internetten TL yükleyecek olanlar her zaman daha çok kazanıyor! 1 GB KAZAN yazıp 5555’e gönderin, internetten kredi kartı veya bankamatik kartı ile her yüklemenizde 1 GB hediye internet kazanırsınız.
  • Kampanyadan yalnızca faturasız hat kullanıcıları faydalanacaktır.
  • TL Yüklediklerinde 1 GB Hediye internet paketi hatlarına tanımlanır.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Kategori: Faturalı Bedava internet Paketi 2018

Mevcut fatura bilginiz ev adresinize posta yolu ile geliyorsa, e-faturaya geçiş yaparak daha hızlı fatura detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Böylece hem kağıt israfını önlemiş olursunuz hemde 1 gb internete ücret ödemeden sahip olacaksınız. Daha öncesinde e-faturayı kullanan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.

  • Bu kampanya bireysel faturalı hat aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanyaya katıldığınızda 1 haftalık 1 gb bedava internet paketi gelir.
  • Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazarak 3008’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet Kampanyası

Kategori: Türk Telekom Faturasız Bedava internet Paketi 2018

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kayıt olan kadın aboneler her 30 günde tek seferde yaptıkları 25 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB hediye cepten internete ücretsiz sahip olur.

  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan ve Selfy üyesi olmayan kadın aboneler kampanyadan faydalanacaktır.
  • Katılmak için ise SOSYAL PAKET yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom Yılbaşı (Yeni yıl) Bedava internet Paketi 2018 Nasıl Yapılır ?

Kategori: Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Bedava internet Paketi 2018

Diğer operatörler gibi Türk Telekom’da 2018 yeni yıl bedava internet kampanyası düzenledi. Bu kampanyaya katılmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahipleri aşağıdaki adımları takip edebilir.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Telekom Bedava internet 2018 (Avea) Nasıl Yapılır ?